Blog

The Cornille Journey: van moodboard tot thuiskomen

Van moodboard naar rustig neerploffen in je zetel, en alles ertussenin. Maar hoe verloopt die ‘ertussenin’ nu precies? We nemen je mee op onze interieur journey!

 

Hoe gaan we te werk?

 

Wil je je interieur opfrissen? Of heb je net een nieuw huis of appartement en wil je het volledig naar jouw zin aankleden? Alles begint bij een gesprek met jou. In onze showroom ontvangen we je graag om jou beter te leren kennen. We zeggen ‘jou’ en niet direct ‘jouw smaak’, want wat vooral belangrijk is, is dat jij je thuis voelt in je interieur. Uiteraard zorgen kleuren en stoffen daar mede voor, maar we willen eerst ontdekken welk type persoon jij bent. Op basis daarvan kunnen we beter inschatten wat je nodig hebt. Ben je bijvoorbeeld iemand die houdt van drukte, of heb je het liever clean en rustig? 

 

Plannen

 

Daarna bekijken we jouw plannen. Letterlijk, want als je over plannen van je woning beschikt, bestuderen we die graag even om de afmetingen correct in te schatten, en om op basis van de indeling de juiste aankleding te kunnen voorstellen. Een voorbeeld? Heb je een kleinere ruimte, dan is het nuttig om dit op voorhand te weten. Zo stellen we geen drukke patronen of dikke stoffen voor, want die verkleinen de ruimte in plaats van vergroten. 

 

Kleuren en materialen

 

Vertel ons welke richting je uit wil, wij springen bij met vragen. Je wil gordijnen? Top, moeten die verduisterend of transparant zijn? Welke stof had je zelf in gedachten? Wat raden wij je aan? Welke kleuren had je in gedachten? Wil je ook schilderen, vloerbekleding, een nieuw bed? 

 

Vervolgens halen we alles uit de kast, ook letterlijk, want dankzij onze kast vol stalen kunnen we je makkelijker keuzes laten maken. Geen paniek voor keuzestress, we helpen je stap per stap om de juiste combinaties te creëren. Op die manier is alles in je interieur mooi op elkaar afgestemd. 

 

Gekozen?

 

Zijn alle keuzes gemaakt? Dan komen we graag langs om alles correct op te meten. Daarna kan ons team van naaisters, plaatsers en schilders aan de slag voor jou. En dan is het wachten op de big reveal … Voel je de spanning al? Laat je binnenkort verwonderen door je prachtige nieuwe interieur.

 

Persoonlijke journey

 

Klinkt dit allemaal nog heel abstract? Maak een afspraak, zo ervaar je zelf hoe persoonlijk onze samenwerking zal verlopen. Tot straks?!

Deel dit bericht

Van moodboard naar rustig neerploffen in je zetel, en alles ertussenin. Maar hoe verloopt die ‘ertussenin’ nu precies? We nemen je mee op onze interieur journey!

 

Hoe gaan we te werk?

 

Wil je je interieur opfrissen? Of heb je net een nieuw huis of appartement en wil je het volledig naar jouw zin aankleden? Alles begint bij een gesprek met jou. In onze showroom ontvangen we je graag om jou beter te leren kennen. We zeggen ‘jou’ en niet direct ‘jouw smaak’, want wat vooral belangrijk is, is dat jij je thuis voelt in je interieur. Uiteraard zorgen kleuren en stoffen daar mede voor, maar we willen eerst ontdekken welk type persoon jij bent. Op basis daarvan kunnen we beter inschatten wat je nodig hebt. Ben je bijvoorbeeld iemand die houdt van drukte, of heb je het liever clean en rustig? 

 

Plannen

 

Daarna bekijken we jouw plannen. Letterlijk, want als je over plannen van je woning beschikt, bestuderen we die graag even om de afmetingen correct in te schatten, en om op basis van de indeling de juiste aankleding te kunnen voorstellen. Een voorbeeld? Heb je een kleinere ruimte, dan is het nuttig om dit op voorhand te weten. Zo stellen we geen drukke patronen of dikke stoffen voor, want die verkleinen de ruimte in plaats van vergroten. 

 

Kleuren en materialen

 

Vertel ons welke richting je uit wil, wij springen bij met vragen. Je wil gordijnen? Top, moeten die verduisterend of transparant zijn? Welke stof had je zelf in gedachten? Wat raden wij je aan? Welke kleuren had je in gedachten? Wil je ook schilderen, vloerbekleding, een nieuw bed? 

 

Vervolgens halen we alles uit de kast, ook letterlijk, want dankzij onze kast vol stalen kunnen we je makkelijker keuzes laten maken. Geen paniek voor keuzestress, we helpen je stap per stap om de juiste combinaties te creëren. Op die manier is alles in je interieur mooi op elkaar afgestemd. 

 

Gekozen?

 

Zijn alle keuzes gemaakt? Dan komen we graag langs om alles correct op te meten. Daarna kan ons team van naaisters, plaatsers en schilders aan de slag voor jou. En dan is het wachten op de big reveal … Voel je de spanning al? Laat je binnenkort verwonderen door je prachtige nieuwe interieur.

 

Persoonlijke journey

 

Klinkt dit allemaal nog heel abstract? Maak een afspraak, zo ervaar je zelf hoe persoonlijk onze samenwerking zal verlopen. Tot straks?!

Deel dit bericht

Alles begint met een aangenaam gesprek in onze showroom. Kom langs en wij adviseren jou met plezier naar een nieuw interieur perfect op maat.