Blog

Een tweede thuis aan zee ingericht naar smaak

Een appartement waar je elke vrije dag vertoeft? Je toevluchtsoord na een drukke week. Dit koppel schakelde het interieuradvies van Cornille in om hun tweede verblijf ook echt als een tweede thuis te laten aanvoelen. De gordijnen, verf én de matras werden zorgvuldig uitgekozen.

 

Kennismaking ter plaatse

 

Om een duidelijke feel te krijgen met het appartement, de indeling en de reeds gemaakte keuzes voor keuken, kasten en haardwand, gingen we langs. Door kennis te maken met de bewoners en hun materiaalkeuzes, konden wij de gordijnen en het schilderwerk laten matchen met de smaak van het koppel en de rest van hun interieur. 

 

Een perfecte blend van stoffen

 

Om inkijk te vermijden maar tegelijk genoeg daglicht binnen te laten, kozen we voor linnen gordijnen. Een lichte stof die heel sierlijk valt en die heel natuurlijk aanvoelt. Wanneer de zon toch te fel schijnt of na zonsondergang, schuiven de witte afsluitende rolgordijnen naar beneden. De linnen gordijnen en rolgordijnen blenden perfect. 

 

Heldere en tijdloze kleuren

 

Kleuradvies is cruciaal bij de keuze van verfkleuren. Gaan we voor een uniforme look of werken we met kleurschakeringen? Aan de hand van grote stalen kozen de bewoners hun favoriete kleur uit. Op die manier konden ze verschillende kleuren makkelijk naast het werkblad van de keuken en de houten kasten houden. Daarna ging ons team aan het werk om het volledige appartement te schilderen

 

Beka-matras voor top nachtrust

 

Een matras kopen zonder ze te testen? Geen goed idee. Daarom nodigden we dit koppel uit in onze slaapshowroom waar we ze lieten kennismaken met onze verschillende merken van matrassen. Ze gingen voor een Beka-matras, waar ze gegarandeerd elke dag uitgerust op wakker zullen worden.

 

Ook jouw tweede verblijf aankleden? 

 

Kom langs in onze showroom, of maak een afspraak om bij jou langs te komen.

Deel dit bericht

Een appartement waar je elke vrije dag vertoeft? Je toevluchtsoord na een drukke week. Dit koppel schakelde het interieuradvies van Cornille in om hun tweede verblijf ook echt als een tweede thuis te laten aanvoelen. De gordijnen, verf én de matras werden zorgvuldig uitgekozen.

 

Kennismaking ter plaatse

 

Om een duidelijke feel te krijgen met het appartement, de indeling en de reeds gemaakte keuzes voor keuken, kasten en haardwand, gingen we langs. Door kennis te maken met de bewoners en hun materiaalkeuzes, konden wij de gordijnen en het schilderwerk laten matchen met de smaak van het koppel en de rest van hun interieur. 

 

Een perfecte blend van stoffen

 

Om inkijk te vermijden maar tegelijk genoeg daglicht binnen te laten, kozen we voor linnen gordijnen. Een lichte stof die heel sierlijk valt en die heel natuurlijk aanvoelt. Wanneer de zon toch te fel schijnt of na zonsondergang, schuiven de witte afsluitende rolgordijnen naar beneden. De linnen gordijnen en rolgordijnen blenden perfect. 

 

Heldere en tijdloze kleuren

 

Kleuradvies is cruciaal bij de keuze van verfkleuren. Gaan we voor een uniforme look of werken we met kleurschakeringen? Aan de hand van grote stalen kozen de bewoners hun favoriete kleur uit. Op die manier konden ze verschillende kleuren makkelijk naast het werkblad van de keuken en de houten kasten houden. Daarna ging ons team aan het werk om het volledige appartement te schilderen

 

Beka-matras voor top nachtrust

 

Een matras kopen zonder ze te testen? Geen goed idee. Daarom nodigden we dit koppel uit in onze slaapshowroom waar we ze lieten kennismaken met onze verschillende merken van matrassen. Ze gingen voor een Beka-matras, waar ze gegarandeerd elke dag uitgerust op wakker zullen worden.

 

Ook jouw tweede verblijf aankleden? 

 

Kom langs in onze showroom, of maak een afspraak om bij jou langs te komen.

Deel dit bericht

Alles begint met een aangenaam gesprek in onze showroom. Kom langs en wij adviseren jou met plezier naar een nieuw interieur perfect op maat.